Murat Dalkılıç istintaqda 50 nəfərin adını çəkdi KİMLƏRDİR?
Şou-biznes 20 Fev 2026 17:56:00 69 0
Murat Dalkılıç istintaqda 50 nəfərin adını çəkdi  KİMLƏRDİR?
Bu xəbəri də oxu: Qumral qorxulu anlar yaşadı
Son.az xəbər verir ki, məlumata görə, sənətçi ifadəsi zamanı 50 nəfərin adını çəkib. Siyahıda şou-biznes və ictimaiyyətə tanış olan bir sıra şəxslərin də yer aldığı bildirilir.
Onların sırasında Burak Altındağ, Semiha Bezek, Eylül Su Sapan, Berk Atan, Dilara Aksuyek, Yusuf Tekin, Yavuz Cansız, Cengizcan Atasoy, Süreyya Arioba, İbrahim Barut, Mert Ayaydın, Taha Bilici, Kerim Sabancı, Hakan Sabancı, Mehmetcan Çelik, Emre Aslakçı, Patrizio, Charlie, Çisel Çakıroğlu, Orhan Aydın, Sinan Koç, Özge Tita, Betül Turan, Emek Emre, Melisa Gizem, Buse Iskenderoğlu, Mehmet Germeyanlıgil, Ege Mutaf, İşıl Yaz Ozer, Ozlem Temponi, Marco Temponi, Seray Kurt, Elif Koksal, Irem Aksaç, Deniz Marşan, Melisa Oztürk, Suranaz Şahin, Sima Tarkan, Sandra Alazoğlu, Murat Dalkılıç, Bilge Yenigül, Derin Talu, Melis Uzun, Merve Unal, ilknur Şeref, Ozge Ertöz, Buket Dizer, Ezgi Karayel, Yanki Zerey, Emine Yıldız, Ipek Onat, Çağla Ardak var.
Hüquq-mühafizə orqanları tərəfindən adı hallanan şəxslərlə bağlı araşdırmaların davam etdiyi qeyd olunur. Rəsmi qurumlar məsələ ilə bağlı əlavə məlumat verməyib.
İstintaq tədbirləri davam etdirilir.